Дизайн сайтів
для бізнесу

Розробка продає дизайну під ключ!

Задайте питання в чат:
messenger 64 icon viber icon site ok ua 32 telegram icon 64

Дизайн сайту для бізнесу — розробка дизайну сайту під бізнес

Author:

 • Сучасний дизайн бізнес-сайту
 • Макет відповідає Вашому ТЗ
 • Можете замовити весь цикл розробки
 • Робимо прототип для демонстрації
 • Додатково брендбук компанії
 • Вирішуємо всі завдання в строк
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! БІЗНЕС ДИЗАЙН
ВІД 20000₴
 Унікальний продає дизайн!

 Ціна за дизайн
20000 грн.
25000 грн.30000 грн.
 Продає прототип
 
 Унікальний дизайн
 
 Вид дизайну сайту
ПК ПК + Моб ПК+Моб+Планшет
 Промальовування анімацій
 
 Підбір картинок
 
 Розробка логотипу  
 Розробка брендбуку
+15000 грн +25000 грн +30000 грн

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо з розробки сайтів:

 

Приклади дизайну для бізнесу : 

Надіслати заявку

Розрахувати вартість дизайну для бізнесу

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

 

 

 

 

 

Дизайн бізнес сайту

Дизайн сайту для бізнесу — столиця залишається великим бізнес-центром країни, ділове життя тут кипить особливо активно. Проблема просування власної справи стоїть гостро, а конкуренція така висока, що послуги професіоналів будуть як не можна до речі. Є різні інструменти реклами, які можна і варто використовувати. Але найзручнішим залишається персональний сайт, створення його, це відповідальний крок в діловому колі.

Необхідність просування в інтернет-просторі доводити не потрібно, а ось чому для цього варто вибрати саме бізнес-сайт, розібратися варто.

Перевага бізнес-сайтів

Перше, про що хочеться сказати - це хороший засіб, щоб заявити про себе. Створення саме бізнес-сайту - це можливість розповісти про те, чим ви займаєтеся, свій проект великої аудиторії. Інтернетом щодня користуються мільйони людей і кожен щось для себе шукає. Вони-то і є потенційними клієнтами. Якщо розповісти їм про себе, донести гранично просту і зрозумілу інформацію, вони допоможуть бізнесу розвиватися активніше.

Другий момент - такий ресурс відмінний інструмент взаємодії з цільовою аудиторією. Так він виконує кілька завдань:

 • Подає повну інформацію про проект, його новинах, розвитку, акції, спеціальні програми. На сайті можна розміщувати корисні матеріали та максимально знайомити відвідувачів з усім, що стосується вашого бізнесу.
 • З його допомогою вдається отримати зворотній зв'язок. Це можливо, якщо передбачити опцію коментування, залишення відгуків. Варто використовувати віджет сервісу онлайн-підтримки.
 • Підвищує лояльність клієнтів до бізнесу. Так вони бачать, що бізнесмен йде на контакт і допомагає вирішити їхні проблеми, відповідає на питання, що цікавлять. Та й взагалі, йому цікава думка клієнтів. Таким чином, вони стануть більше довіряти.
 • В результаті всього цього, розробка бізнес-сайту відкриває можливості для просування власної справи.

Ну і ще один важливий, але далеко не останній момент - бізнес-сайт - це частина вашого іміджу. Адже на ньому можна розмістити:

 • Матеріали, що стосуються роботи.
 • Принципи та особливості діяльності.
 • Багато корисної інформації з вашої сфери.
 • Тут же вдасться організувати спілкування з клієнтами, вирішувати їх проблеми в межах своєї компетенції.

Якщо всі ці моменти об'єднати, вдасться вигідно виділитися на тлі конкурентів, сформувати позитивний імідж в очах діючих і потенційних клієнтів.

Що цікаво, вартість розробки бізнес-сайту практично не впливає на можливість виконання завдань ресурсом. Досвідчений фахівець, насамперед враховує мета створення і вже на його основі пропонує варіанти реалізації для вашого бюджету.

Кому потрібен бізнес-сайт

Не обійтися без подібного ресурсу:

 • Бізнесу, який тільки починає розвиватися. Сайт дасть можливість поширити інформацію про проект, залучити клієнтів з мінімальними витратами ресурсів. Сьогодні ж сайт - це не просто інформаційний ресурс, але і відмінний рекламний інструмент. Якраз тому він здатний стати відмінною допомогою в просуванні проекту на початкових порах. У цьому випадку головне - мінімум витрат.
 • Досвідченим гравцям ринку. Що цікаво, вкладеться в створення гарного бізнес-сайту корисно і для досвідчених підприємців. Сфера сайтостроения постійно розвивається, з'являються нові можливості по оновлень, модернізації. Тому бізнес, що і так вже добре себе зарекомендував, може отримати новий виток розвитку. За рахунок цього вдається вирішувати в рази більше завдань, підтримувати статус компанії, яка йде в ногу з часом.
 • Невеликого бізнесу. Індивідуальні підприємці та невеликі компанії не мають багато ресурсів, тому економія їм важлива. При цьому особистий бізнес-сайт стане відмінним інструментом реклами без великих вкладень. Вартість замовлення подібного сайту, істотно нижче інших заходів щодо просування. Ефективність же його велика, тому його окупність досить швидка.
 • Великому бізнесу. Тут має сенс говорити про корпоративному сайті, адже він стане ще однією можливістю для формування бренду, іміджу, підтримки корпоративного стилю. Навіть якщо бренд відомий, то дозвольте клієнтам ще ближче познайомитися з ним. Вкладення, які доведеться піти для великого бізнесу абсолютно незначні, і це абсолютно невелика плата за підвищення впізнаваності саме в мережі.

Бізнес-сайт стане справжньою знахідкою для будь-якого бізнесу, незалежно від напрямку роботи. Зараз вже немає сфер життя, в тому числі бізнесу, куди б не проник інтернет. Саме тому представництво будь-якого товару, послуг в мережі - це можливість охопити велику кількість потенційних клієнтів.

Наша веб-студія працює в цій сфері багато років, тому ми прекрасно розуміємо, як зробити те, що вам необхідно. До ваших послуг команда справжніх професіоналів, які гарантують кожному клієнту:

 • Точне виконання поставлених завдань.
 • Індивідуальний підхід до кожного проекту.
 • Швидка реакція і готовність до діалогу.
 • Абсолютне дотримання термінів.
 • Оптимальне співвідношення ціни і якості.

Ми беремося за будь-які проекти, і прикладаємо максимум зусиль для створення бізнес-сайту саме для вас.

 

Вартість дизайну для бізнесу — Ціна 2020

Ціна дизайну для бізнесу Ціна, грн Терміни розробки
Шаблонний дизайн від 14999 грн 10-15 днів
Унікалізований дизайн від 24999 грн 15-20 днів
Унікальний дизайн від 34999 грн від 20 днів
1 1 1 1 1
Rating 0.00 (0 Votes)