Наповнення
магазину

Текстами, фото, товарами і сторінками

Задайте питання в чат:
messenger 64 icon viber icon site ok ua 32 telegram icon 64

Наповнення інтернет магазину — замовити інтернет магазину товарами і контентом

Author:

 • Наповнення сайту товарами
 • Підбір та обробка зображень
 • Повне заповнення картки товару
 • Кількість товарів не обмежена
 • Наповнення інтернет магазину під ключ
 • Вирішуємо всі завдання в строк
 • Отримайте точну ціну — заповніть ↓
Найкраща ціна! НАПОВНЕННЯ МАГАЗИНУ
ВІД 999₴
Всі види товарів!

 Кількість товарів
Ціна за наповнення
 100 товарів
від 999 грн.
 500-1000 товарів
від 3500 грн.
 2000 товарів 
від 5000 грн.
більш 2000 товарів
від 7000 грн.

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо з розробки сайтів:

 

Приклади магазинів з наповненням:

Надіслати заявку

Розрахувати вартість наповнення інтернет-магазину

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

 

 

 

 

 

 

 

Наповнення інтернет магазину товарами

Багато авторитетні експерти в області інтернет-маркетингу впевнені, що саме контент - це головний компонент наповнення будь-якого магазину, який працює в онлайн просторі. Від ємності наповнення і корисності вмісту залежить, чи будуть проявляти до ресурсу інтерес відвідувачі і чи стане він в результаті популярним. Якщо говорити про бізнес-проектах, то зацікавленість - це більшу кількість замовлень, приплив потенційних клієнтів. Як результат - прибуток.

Щоб грамотно заповнити сторінки сайту контентом, варто постаратися і це зробити насправді не так і просто. Справитися з цим завданням може саме та людина, яка має необхідний досвід і навички. Крім того, автор просто зобов'язаний бути уважним, посидючим, цікавитися тим, чим він займається.

Штат саме таких авторів є у нас. Досвід, який напрацьовувався роками, дає можливість працювати з сайтами будь-якої спрямованості. У тому, що це дійсно так, можете переконатися, звернувшись до наших менеджерів і замовивши послугу наповнення сайтів.

Ціна на наповнення інтернет магазину товарами і сторінками

Вартість розробки контенту залежить від повноти наданої інформації, системи управління сайтом і специфічних особливостей матеріалу. Також береться до уваги складність форматування, яке необхідно здійснити:

 • Наявність фото і їх розміщення.
 • Графіки.
 • Таблиці.
 • Списки.
 • Інші додаткові елементи.

При цьому, вартість робіт варіюється в межах 100 гривень за один текст.

Наповнення інтернет-магазину товарними позиціями

Щоб успішно запустити інтернет-магазин, необхідно наповнити його товарами, причому зробити тематичний контент досить якісно. Від опису та правильності подачі характеристик залежить, чи захоче відвідувач придбати товар, порекомендує чи ресурс іншим людям.

Важливий момент - швидкість наповнення ресурсу описами, адже це впливає на успішність запуску бізнесу. Наша студія пропонує за мінімальні терміни заповнити інтернет-каталог товарами, при цьому всі турботи про наповнення ресурсу ми візьмемо на себе.

Ми розуміємо, що від грамотності виконання опису продаваної позиції залежить кількість продажів. Тому радимо наповнювати кожну позицію не тільки текстовим описом, а й детальними технічними характеристиками, фотографіями, відео оглядами і іншим корисним контентом. Все це разом підвищує ймовірність того, що покупець таки оформить замовлення.

Заповнити вітрини віртуального інтернет-магазину можна і самостійно. Але все ж для швидкого запуску і початку роботи, а значить, отримання прибутку, краще довірити це професіоналам, таким як ми. На старті і на самому початку запуску інтернет-магазину у вас напевно буде багато куди більш важливих завдань, які актуальніше ніж написання текстів. Співпраця з нами, дасть можливість зосередитися на найголовнішому, а ми вже розставимо всі товари по полицях і подамо їх під смачним соусом.

Є ще один нюанс, який дуже важливий для роботи інтернет магазину - актуальність запропонованої на сторінках інформації. Це стосується цін, наявності, опису. Зрозуміло, що асортимент, кількість товару, його залишки постійно змінюються. І за цим необхідно стежити, якщо так не робити, то є ризик втратити довіру клієнтів. Такої ситуації можна уникнути, і для цього ми рекомендуємо використовувати наші послуги не тільки по наповненню, але і підтримки роботи комерційного інтернет-ресурсу. Як результат, відвідувач сайту, а значить, і потенційний клієнт буде бачити саме те, що ви йому можете запропонувати.

Заповнення вітрини інтернет-магазину можна здійснювати по-різному. Багато хто вибирає зробити все стандартно, але так зацікавити потенційного клієнта складно, адже подібних пропозицій багато. Ми радимо додавати:

 • Яскраві фото.
 • Повні (достовірні) характеристики.
 • Опис.
 • Відеоогляди.
 • Можна порівняти свій товар з аналогами конкурентів.

Саме так ми готові працювати, і в такому ключі заповнюємо сторінки інтернет-магазинів, власники яких звертаються до нас. Як результат - телефони в відділах продажів не замовкають, і торгова точка приносить відмінний дохід.

Вартість наповнення інтернет-магазину товарами

Ціна послуг наших фахівців, залежить від багатьох чинників: кількості позицій, обсягу описуваних товарів, необхідності проведення додаткових робіт.

Варіанти співпраці з наповнення сайтів

Ми пропонуємо кілька варіантів співпраці з інтернет-магазинами, замовити будь-який з них можна у нас:

 • Просте наповнення. Воно включає введення назви, ціни, кількості і додавання одного фото.
 • Стандартне наповнення товарами. Сюди включено: введення назви, ціни, кількості і 2-3 фото. Плюс до цього, створює коротке і повний опис товару, формується таблиця з характеристиками.
 • Розширене наповнення. Включає введення назви, ціну, кількість, артикулу, залишків на складі, 3-6 фото і різних ракурсів. Також є короткий і повний опис, таблиця з повними характеристиками. Всі описи редагуються і форматуються. Крім того, до інформації про продукт додається авторський огляд.

Не має значення, який варіант пакету ви підберете в вашому інтернет-магазині буде якісний контент кожної товарної позиції. Це дуже важливо, адже так кожна з них буде ефектно представлена. Результат усього цього, звичайно ж дохід.

Терміни наповнення інтернет-магазину товарами

Наші фахівці здатні забезпечити якісну обробку та внесення інформації за вказаними пакетам для 50-200 позицій в день. Крім того, на швидкість впливає кількість товарів, обрана вами система управління сайтом, обсяг представленої інформації і необхідності в проведенні додаткових робіт.

Як замовити послугу по наповненню сайту

Замовлення наповнення сторінок інтернет-магазину не складний. Від вас вимагається:

 • Файл-список товарів. Формат будь-який з існуючих.
 • Приклад файлу CSV в ньому представити опис товарних позицій.
 • Приклад файлу Excel з опис товарних позицій.

Плюс до цього, нам необхідна інформація, що стосується назви товару, ціни, залишків на складі. Якщо обрана програма має на увазі артикул, то його або ж внутрішній код, який використовується на вашому складі.

Додатково, наші співробітники можуть створювати авторський контент, який допомагає ефектно демонструвати особливості та переваги товарів. Він може мати вигляд:

 • Відеоогляду основних особливостей.
 • Додаткових фото товару з різних ракурсів.
 • Пошук і підбір фото товару в інших кольорах.
 • Мануали для користувача, інструкції по використанню в форматі DOC, PDF.
 • Таблиці з деталізацією всіх характеристик.

Але і це ще не все, адже крім наповнення інтернет-магазину товарами, ми пропонуємо і інші супутні послуги:

 • Коригування присутнього на сайті опису.
 • Імпорт товарного асортименту з CSV файлу.
 • Форматування існуючого опису.
 • Створення додаткової розмітки для товарів.

Для замовлення необхідно заповнити спеціальну форму зворотного зв'язку. Але все ж зручніше і вам і нам зробити замовлення по телефону, щоб обговорити всі деталі майбутнього замовлення.

 

 

Вартість наповнення інтернет-магазину — Ціна 2021

Ціна наповнення інтернет-магазину Ціна, грн.
100 товарів від 999 грн.
500-1000 товарів від 3500 грн.
2000 товарів від 5000 грн.
більш 2000 товарів від 7000 грн.
5 1 1 1 1 1
Rating 5.00 (2 Votes)