Підтримка
сайту

Від партнерів компанії Google.


Задайте питання в чат:

viber icon site ok ua 32 messenger 64 icon telegram icon 64

Підтримка сайту — замовити обслуговування сайтів компанії | Ціна

Author:

 • Обслуговування та супровід 24\7
 • доопрацювання, оновлення та наповнення
 • Пошукова оптимізація сайту для Google
 • підтримка по skype, телефону і пошті
 • Виправлення помилок і відновлення
 • Чистка сайту від вірусів і бед коду
 • Залиште заявку на розрахунок ціни ↓
Краща ціна! ПІДТРИМКА
ВІД 1999₴
fire 03 18 000 гривень при оплаті за 1 рік!

 Орієнтир за ціною (ціна від)
від 1999 грн\міс
Підтримка працездатності сайту
checked space site com ua
 Перевірка сайту на шкідливе ПЗ
checked space site com ua
 Відновлення сайту після збоїв
checked space site com ua
 Захист сайту від вірусів
checked space site com ua
 Захист від DDOS атак
checked space site com ua
 Регулярні резервні копії сайту
checked space site com ua
 Додавання нових сторінок на сайт
ціна залежить від обсягу
 Написання унікальних текстів
від 80 грн. 1 тис. символів
 Додавання категорій і товарів на сайт
ціна залежить від обсягу
зміна структури і функціоналу
1 година від 500 грн.

Заповніть форму  — отримайте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо по розробці сайтів:

 

 

Розрахувати вартість підтримки сайту

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Надіслати заявку

 

Створення персонального або корпоративного ресурсу – це надійний фундамент для вашої подальшої успішної діяльності в мережі інтернет.

Але для того, щоб ресурс стабільно працював і приносив прибуток, мало просто одноразово замовити послугу розробки. Важливо ще подбати про адміністрування та технічну підтримку сайту.

В таких послугах потребує абсолютно будь-ресурс: від персонального сайту-візитки до масштабного інтернет магазину. Постійне наповнення та підтримка сайту в Києві (а також у інших містах) дає вам гарантію того, що ресурс буде стабільно працювати, радувати відвідувачів і приносити вам прибуток.

Часто в процесі роботи та адміністрування непрофесійні користувачі або власники онлайн бізнесу здійснюють певні технічні помилки, які роблять функціонування ресурсу не оптимальним або зовсім неможливим.

Ось чому обслуговування сайту, як і його створення, необхідно відразу довірити професіоналам.

Чому обирають Space-Site для підтримки сайтів

Створення і підтримка сайтів-це досить відповідальний і технічно складний процес. Від компетентності фахівців і самого супроводу залежить можливість працювати у форматі 24/7 і можливість приносити вам прибуток.

Сьогодні на ринку багато компаній пропонують різну вартість підтримки сайту. Але пам'ятайте, що не варто кидатися на пропозицію за найдешевшою ціною. Так ви ризикуєте ще більше нашкодити вашому ресурсу. Онлайн підтримку веб сайту (фактично це ваш бізнес) треба віддавати в руки досвідчених професіоналів.

Компанія «Space-Site» пропонує вам замовити підтримку сайту у команди професіоналів із значним практичним досвідом. За плечима наших співробітників десятки і сотні подібних успішно реалізованих проектів. Розробка сайтів і підтримка під ключ-це саме те, з чим можуть впоратися наші співробітники.

У нас ви можете замовити підтримку сайту компанії, онлайн магазину або просто персонального сайту-візитки. У будь-якому з цих випадків ми підійдемо комплексно і професійно до вирішення всіх супутніх технічних завдань.

В залежності від особливостей вашого замовлення, ми готові надати такі типи послуг:

 1. Підтримка по телефону. Найбільш оперативний спосіб вирішення всіх виниклих проблем. Технічний фахівець надасть вам необхідну кількість консультацій, і ви разом зможете вирішити проблему.

 2. Підтримка по e-mail. У такому форматі Ви отримаєте повну і розширену текстову консультацію щодо супроводу web сайтів.

 3. Підтримка інтернет сайтів через Skype. У такому форматі Ви отримуєте відео-консультацію. Також можлива демонстрація екрану для віддаленого усунення проблем.

 4. Послуги з обслуговування сайту після злому. Вирішення технічних проблем і оперативне усунення несправностей в результаті хакерського злому вашого ресурсу.

 5. Підтримка веб сайту або усунення користувальницьких помилок, допущених випадково.

Компанія «Space-Site» пропонує всі ці послуги в комплексі або окремо. Ви самі можете вирішити, який пакет послуг вам більш оптимальний. Вибір варіанту підтримки інтернет-магазину в постійному форматі – набагато раціональніше, оскільки так ви можете бути більш впевненими, що ресурс буде стабільно працювати цілодобово.

Вартість підтримки сайту  — Ціна 2020

Ціна на підтримку сайтуЦіна, грн в місяць
1-3 місяців від 6999 грн
3-6 місяців від 14999 грн
6-12 місяців від 24999 грн

Цінова політика на підтримку сайту

Багатьох клієнтів цікавить питання: скільки коштує супровід сайту? Поспішаємо відповісти, що ми намагаємося пропонувати нашим клієнтам максимально демократичні ціни. Але тарифи на підтримку сайту часто варіюються і залежать від складності, обсягу завдань і самого веб-ресурсу.

щоб уточнити вартість підтримки сайту на місяць або на довший термін, рекомендуємо зв'язатися з нами будь-яким із зручних способів, зазначеним у розділі Контакти. Менеджер проекту попередньо прорахує вартість послуги з обслуговування сайту.

Також хочемо нагадати, що у нас ви можете замовити ще і створення, просування і адміністрування будь-якого з ваших інтернет-ресурсів

1 1 1 1 1
Rating 0.00 (0 Votes)