Редизайн сайту — замовити редизайн старого сайту | Ціна

Author:

 • Зробимо сучасний дизайн
 • Приберемо Навантажувальні елементи
 • Полегшимо сприйняття інформації
 • Правильний і продає дизайн
 • За бажанням зробимо аналіз юзабіліті
 • Вирішуємо завдання будь-якої складності в терміни
 • Отримайте ціну і пропозицію на Email ↓
Краща ціна! РЕДИЗАЙН
ВІД 690$
fire 03 Адаптація під мобільні в подарунок!

 Орієнтир за ціною (від)
990$
від 1420$
от 1950$
Вид роботи
Дизайн Дизайн+Верстка  Все "під ключ"
Новий дизайн сайту checked space site com ua checked space site com ua checked space site com ua
 Зміни у функціоналі
cross space site com ua cross space site com ua checked space site com ua
 Адаптація під мобільні cross space site com ua checked space site com ua checked space site com ua

 

Заповніть форму  — отримайте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо по розробці сайтів:

 

 

Приклад редизайну ReklamaUp до:

 

Приклад редизайну ReklamaUp після:

 

Приклад редизайну Makeup School до:

 

Приклад редизайну Makeup School після:

 

Приклад редизайну Valikhnovskiy до:

 

Приклад редизайну Valikhnovskiy після:

 

Приклад редизайну Chabanu до:

 

Приклад редизайну Chabanu після:

 

Розрахувати вартість редизайну сайту

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Надіслати заявку

 

Редизайн сайту - замовити редизайн старого сайту

У цьому світі все мінливе. Зміни зачіпають всі аспекти сучасного життя, вони обов'язкові і завжди важливі. Щодо веб-ресурсів, це актуально і має бути прийнято до уваги господарями сайту.

Будь-який сайт, незалежно від своєї якості, потребує періодичного оновлення, або редизайні, як прийнято говорити зараз.

залежно від цілей це може бути:

 • Поверхневі зміни, так званий «косметичний ремонт».
 • Глибокі зміни, зміна юзабіліті, додавання нових функцій і сторінок сайту.

Проводити такі заходи рекомендується в середньому через кожні пару років роботи.

Однак, можуть бути ситуації, коли об'єктивно корисною буде проведення редизайну через 4-5 років. Все залежить від цілей сайту та інших факторів, ми поговоримо про них пізніше, а поки давайте, чітко визначимо для себе поняття «редизайн», що з ним пов'язано, навіщо він потрібен і так далі.

що таке редизайн і навіщо він потрібен сайту?

час від часу багато компаній помічають, що оформлення з електронного ресурсу стало слабкішим, ніж у конкурентів. Це дозволяє останнім бути в плюсі, і веде до значних збитків. Ось тут і виникає необхідність редизайну.

Редизайном називають модернізацію ресурсу, в рамках якої змінюється контент, функціональні особливості сайту і його зовнішнє оформлення.

Що містить в собі редизайн?

Така планова або позапланова модернізація як правило включає:

 1. Зміна, удосконалення логотипів – потрібно в тому випадку ,якщо він застарів, незручний, перетинається з конкурентами або несучасна. Також змінюють у разі зміни політики фірми.

Вартість сильно варіюється і залежить від того, які завдання потрібно вирішити, а також від точності і чіткості поставлених цілей.

 1. Зміни в колірній гамі, стилі, шрифтах-тут актуально застосування нових тенденцій і модних течій в оформленні. Важливо зберегти, або, навпаки, додати індивідуальності і зробити незабутнім.
 2. Зміна або додавання контенту – можна прибрати або додати нові рубрики, тексти, замінити фотографії і картинки на більш нові, ввести чати і форуми. Під час такого редизайну посилюється якість наповнення.

Такі заходи дають можливість збільшити швидкість завантаження сторінок сайту, що сприятливо позначається на роботі пошукових сторінок.

 1. Застосування анімації і відео – якщо раніше на сайті не задіяли, радимо ввести, а якщо ваші анімації застаріли – краще замінити їх більш актуальними.
 2. Переписування і ретельне опрацювання коду HTML-це потрібно для ефективної роботи пошукових систем.
 3. Оптимізація налаштувань і юзабіліті-сюди входить впровадження комфортного меню, навігації, фільтри пошуку. Важливо, щоб в сайті можна було орієнтуватися інтуїтивно і це було просто.

Наведемо невеликий приклад. Скажімо, є у нас компанія «Х» на сайті якої був проведений глибокий редизайн.

Було виконано: переорієнтація електронного ресурсу з простого інформативного в якісно продає.

Для цього на сторінках були впроваджені форми для зворотного зв'язку, кнопки, закликають до дії, прості рішення для здійснення покупок.

Також замінили текстовий контент, він став більш простим і легким для читання і розуміння. Змінили і іконки-в них стало легше сприймати перелік переваг, а також областей використання продукції.

була змінена навігація, на більш продуману і комфортну, список послуг і товарів був зручно розподілений і структурований.

на сайті було введено вартість послуг і товарів, додана анімація, що оживляє ресурс.

в результаті всіх змін сайт став виглядати набагато сучасніше і став більш стильним. Це істотно позначилося на кількості замовлень.

Головні причини необхідності замовлення редизайну вашого сайту

Існує кілька основних причин, які змушують проводити оновлення, серед яких:

 1. Переїзд електронного ресурсу на нову платформу.
 2. Оптимізація пошуку – це потрібно для того, щоб пошуковики легко знаходили сайт, для цього необхідні чистий код і швидке завантаження ресурсу.
 3. Зміна аналітики сайту. Якщо ви помітили, що відвідувань стало менше, ресурс перестав бути цікавим користувачам, впала конверсія, відвідувачі заходять на сайт на малу кількість часу, потрібно обов'язково проводити редизайн.
 4. Ресурс сильно застарів і це кидається в очі. До того ж програє перед конкурентними сайтами.
 5. Зміна політики компанії, інтенсивний розвиток і впровадження нових технологій, товарів, послуг, модернізація маркетингу і так далі.
 6. Охоплення нової цільової аудиторії, вихід на нові ринки збуту.
 7. Збільшення асортименту товарів або послуг вимагають обов'язкової презентації на сайті.

Причинами модернізації стилю та оформлення сайту багатьох фірм стає старий дизайн. При зростанні фірми, зміна її напрямків, продуктів і аудиторії обов'язкова, ось і сайт потрібно міняти.

Зазвичай настає момент ,коли всі компанії стикаються з тим ,що їх поточний логотип та слогани вже не вміщають в себе всієї інформації для користувачів, і щоб вирішити таку проблему – потрібно редизайн.

потреба проводити ребрендинг сайту полягає в: зміні логотипу, імен, назв і так далі.

В той же час сильно змінюється і оформлення електронного ресурсу, потрібно покращувати навігацію, акцентувати увагу на новинки та продають моментах, давати перелік переваг і особливостей.

такі зміни зачіпають зазвичай всі сторінки, починаючи від головної, закінчуючи контактами.

Після проведення таких робіт сайт повинен стати більш привабливим для аудиторії, його відвідання має збільшиться, що повинно позитивно позначитися на конверсії.

Які типи редизайну можна виділити?

Звичайно, модернізація оформлення може бути дуже різною. В результаті редизайн можна поділити на:

 • Візуальний, або зовнішній – сюди входять зміни в загальному стилі, колірній гамі, картинках, малюнках. Як правило основний напрямок дизайну не змінюється, просто додаються елементи або вносяться додаткові кольори і відтінки.

Такий редизайн робить сайт більш свіжим і приємним Зовнішні, візуальні зміни можуть призводити до підвищення конверсії, однак може виникнути і така ситуація, коли ніяких змін не виникне, а минулий варіант виявиться більш симпатичним користувачам.

Ретельно оціните ситуацію перед такою модернізацією, зважте всі за і проти і тільки тоді замовляйте редизайн.

 •  Функціональний – Сюди входить набагато більш серйозна і глибока модернізація. Вона зачіпає багато розділів, навігацію, фільтри, меню, кнопки. Необхідність в проведенні робіт в цьому напрямку на сайті виникає, якщо сайт незручний користувачеві.

Проводити такого роду редизайн потрібно буде в тому разі, коли в результаті накопиченої нової інформації на сайті, при незміненій юзабіліті, користуватися їм стало незручно.

 • Технічний редизайн, мабуть, найскладніший з усіх видом і вимагає найбільш серйозного ставлення. У цьому випадку буде змінено програмний код, змінено швидкість завантаження сторінок, видалено багато помилок і баггів.

У цьому випадку виконавець займається оптимізацією коду. Такі операції будуть істотно впливати на позицію сайту в пошукових результатах, оптимізуючи СЕО.

 • Глибокий редизайн – такий вид модернізації призводить до змін у візуальному контенті, коду і функціонал. Тобто зміни будуть проводитися по всьому сайту.

Якщо говорити про наш приклад, припустимо, що сайт компанії сильно застарів і було вирішено вводити кілька типів змін. В цілому, модернізація вийшла глобальною і дуже масштабною.

під час редизайну змінили логотип, підібрали кольори в новій гамі і з новими елементами переходу, змінили текстури. Структура сайту зазнала величезних змін.

Такі зміни можна сміливо назвати мультилендинг. Також була проведена масштабна робота під усіма сторінками, додані чотири(або більше) мови і кожна версія стала орієнтована на різну країну.

Електронний ресурс став продає, були застосовані тригери за допомогою красиво розміщеного тексту з іконками і картинками. Впровадили форми для спілкування клієнта з менеджерами компанії, додали анкети та відгуки.

такі зміни можна провести на будь-якій сторінці і поробити з будь-яким сайтом. Часто саме так і трапляється ,що потрібно змінювати структуру, дизайн, додавати величезну кількість новинок, без яких сайт втратить половину своєї привабливості.

завдання хорошого фахівця зробити це грамотно і в строк. Така робота обов'язково проводиться в тісній співпраці виконавця і замовника і найкраще якщо над вашим проектом буде працювати ціла команда.

Ми можемо надати вам посильну допомогу, для проведення редизайну вашого сайту. Завдяки тому, що у нас працює цілий штат досвідчених фахівців в різних областях дизайну, стає можливим продуктивна командна робота.

Ми в змозі зробити для вас апгрейд сайту, так щоб він став ще більш популярним.

Як проходить редизайн?

Щоб модернізація електронного ресурсу була успішною і ефективною, роботу над її проведенням розбивають на кілька частин. Давайте розберемося з основними етапами такої діяльності, мова про це піде нижче.

Серйозна модернізація сайту піде вам на користь тільки в тому випадку, якщо ви чітко розумієте навіщо проводяться такі роботи і знаєте чого хочете досягти змінами.

Перш ніж починати роботу з фахівцями, гарненько обміркуйте цілі, завдання, кінцевий результат редизайну. Чи вирішить це всі ваші проблеми з сайтом.

Часто користувачі звикають до старого дизайну, він зрозумілий для них і вони точно знають як використовувати його, де і що шукати, яким кольором, що виділено. Але з іншого боку їм може сильно не вистачати нового функціоналу. Ми вже обговорили питання – навіщо потрібен редизайн, а тепер давайте поговоримо про етапи роботи над ним.

 1. Концепція. Розробка самої ідеї важлива і повинна бути проведена якомога більш докладно. Задайте собі питання – з чого починати, і сміливо приступайте до виконання.

В цей період відбувається аналізу конкурентних електронних ресурсів, своїх помилок, продумується позиціонування. Проведіть аналіз свого сайту і озадачьтесь, що залишити, а що прибрати, як урізноманітнити функціонал, що зробити для комфорту користувачів.

 1. Розробка тексту. Цей контент повинен бути орієнтований на компанію з урахуванням всіх нововведень та інновацій.
 2. Надання макета сайту. Ця робота проводиться після узгодження загальної концепції.
 3. Верстка – по суті це втілення макета в життя, на цьому етапі створюється повноцінний сайт. Він буде орієнтований на користувачів і клієнтів. Тут враховується широта охоплення аудиторії, закладаються різні тонкощі.
 4. Написання програмного коду. На етапі програмування модернізація охоплює програмний код – вносяться зміни, робляться дії по прискоренню завантаження, видаляються помилки.
 5. Етап перевірки функціоналу – це тестування. Щоб сайт працював відмінно, його перевіряють як професіонали, так і прості користувачі. Зазвичай тут з'ясовуються недоліки і похибки.

На сьогоднішній день в більшості компаній, що займаються дизайном і редизайном електронних ресурсів в Україні, зокрема, вартість включає в себе всі перераховані етапи.

перший етап присвячений концепції і під час його проведення повинна бути чітко поставлена головне завдання і основна мета. Зазвичай вона полягає в збільшенні відвідуваності сайту, підвищенні рівня продажів, як оптових так і роздрібних.

Отже, електронний ресурс повинен бути зручним і комфортним. Всі його сторінки і позиції обов'язково повинні розташовуватися так, щоб бути зрозумілими клієнтам і покупцям.

Редизайн найчастіше починають саме з оформлення, зміни кольорів і текстур. Потім структурують контент, додають нових функцій і опцій.

Всі зміни часто прописуються на рівні програмного коду.

Пам'ятайте, що чим якісніше ви переробите свій сайт, тим краще він буде сприйматися користувачами.

Буває ще варіант, коли зовні сайт майже не змінюється (це може бути пов'язано з політикою компанії, наприклад), а його програмний код, листується майже повністю.

Це дає широкі СЕО можливості і видаляє з сайту безліч багів.

найчастіші помилки при проведенні модернізації сайту, які допускаються

ми поговорили про причини і етапи редизайну, прийшла пора описати і основні помилки, які допускають як замовники, так і виконавці при роботі над змінами сайту.

Головними з них є наступні:

 • Погано поставлена мета. Якщо ви не бачите кінцевий результат, то робота над сайтом буде з серії «піди туди не знаю куди». Починаючи модернізацію, ще на найперших етапах потрібно чітко і ясно розуміти-чого ви хочете.

Саме кінцева мета дасть вам можливість надати для виконавця відмінно пророблене технічне завдання. А від цього прямо залежить результат.  

 • Не скупіться і не економте. Звичайно, зберегти фінанси компанії це похвально, але якщо ви максимально «ріжете» перелік необхідних робіт, будьте готові до того, що сайт вийде «не дуже».

Інвестиції в хорошу роботу завжди окупаються. Вони гарантують Вам прибуток в майбутньому, збільшення обсягів продажів, залучення нової аудиторії і так далі.

 • Нестримна фантазія, особливо без розуміння складнощів у впровадженні. Це часте "зло", боротися з яким дуже не просто. Багато замовників у своєму прагненні внести на сайт все і відразу забувають про користувачів.

В кінцевому результаті ви отримуєте сайт перевантажений нововведенням і функціоналом, в якому неможливо щось зрозуміти, це відлякує користувачів і як результат веде до збитків.   

 • Відсутність розуміння специфіки роботи над редизайном. Ви повинні розуміти, що для такої роботи залучається безліч фахівців, один і той ж людина, навіть володіючи багатьма талантами, не зможе модернізувати сайт.

Тому найкраще довірити цю діяльність студії, де до діяльності будуть залучені різні фахівці.

 • Терміни роботи-питання часу, який буде витрачено на модернізацію, завжди хвора тема. Так склалося, що замовникам зазвичай потрібно, щоб сайт був готовий відразу, або «на вчора».

Це помилковий хід, що веде в нікуди. Намагайтеся тверезо оцінювати час виконання, довіртеся професіоналам, і зрозумійте – не можна якісну роботу зробити швидко.

Так що запасіться терпінням, якщо ви хочете змін на сайті якісних і ефективно впливають на його популярність.

Ми перерахували найбільш часті помилки, які допускають замовники, які бажають отримати собі хороший сайт на основі свого старого. Будьте уважні, приходьте до нас із замовленням вже знають про ці моменти,і ми обов'язково допоможемо вам.

кілька слів про пошукову видачу, як на це впливає редизайн

В сучасній дійсності, особливо якщо справа стосується продають ресурсів, не можна забувати про seo просування сайту. Для того, щоб модернізований сайт успішно визначався пошуковиками як популярний і важливий, потрібно серйозно поставитися до таких вимог, як:

 1. Подумайте і прийміть заходи для ефективної переадресації, особливо якщо ви додали Станиці, або саме посилання було змінено.
 2. зробіть пошук простим, поліпшите навігацію, структуруйте товари або послуги.
 3. Не забувайте оновлювати контент. Зазвичай за період між редизайном в компанії відбуваються величезні зміни, вони повинні бути відображені на сайті. Поповнення новим текстом і новими зображеннями корисно і призводить не тільки до інтересу аудиторії, але і популярності у пошуковиків.
 4. Підвищіть швидкість завантаження сторінок.
 5. зверніть увагу на програмний код-оптимізуйте його, видаліть помилки.
 6. Зробіть дизайн адаптивним. Такий хід збільшить вашу аудиторію, а також будуть краще сприйматися пошуковими системами.

це не складні заходи і їх можна впровадити відразу ж з проведенням редизайну. Однак, вони відмінно допоможуть вам «розкрутити» сайт.

Підсумки

Ось і все. Основне про редизайн ми вам розповіли. По суті, ми перерахували найголовніше, то без чого обійтися не можна і про що потрібно обов'язково подумати.

Наша замітка стосується, перш за все, замовників і ми сподіваємося, вона допоможе вам грамотно продумати технічне завдання і в результаті швидко отримати оновленим свій сайт.

не забуваєте що в редизайні головне періодичність, намагайтеся оновлювати сайт щороку-п'ять років, в залежності від роботи компанії.

Враховуючи специфіку вашої діяльності, а також прийняті в світі інновації в сфері розробки сайтів, визначте для себе, який вид модернізації ресурсу вам потрібен. Часто буває, що потрібно тільки частина робіт.

в будь-якому випадку, ми будемо раді Вам допомогти і провести роботи по редизайну вашого сайту. Ми чекаємо вас! Наші координати Ви знайдете на сайті – телефонуйте, пишіть, буде раді змінити ваш сайт найкращим чином.

 

Вартість редизайну сайту — Ціна 2020

Ціна на редизайн сайтуЦіна, грнТерміни розробки
Новий дизайн сайту 990$ 9-13 днів
Дизайн+Верстка 1420$ 13-21 днів
Все "під ключ" 1950$ від 3 днів

Алгоритм роботи наступний:

 1. Наш менеджер з вами складе технічне завдання для дизайнерів та інших фахівців. Так ви сформуєте єдине враження про концепцію майбутнього дизайну вашого ресурсу.

 2. Наші співробітники створять дизайн проект сайту.

 3. після його узгодження програмісти приступлять до безпосереднього редизайну вашого ресурсу.

ми чітко дотримуємося всіх обумовлених раніше термінів. Також для вас ми надаємо персонального менеджера проектів, який буде інформувати вас про хід виконання кожного з етапів.

Не відставайте в інтернеті, замовляйте редизайн сайту! Конкуренти не дрімають.

5 1 1 1 1 1
Rating 5.00 (1 Vote)