Реєстрація
доменів

Від партнерів компанії Google.

Задайте питання в чат:
messenger 64 icon viber icon site ok ua 32 telegram icon 64

Реєстрація домену — зареєструвати доменне ім'я | Ціна

Author:

  • Самостійна реєстрація
  • Допомога в реєстрації доменного імені
  • Реєстрація хостингу
  • Розробимо сайт будь-якої складності
  • Розкрутка сайту в пошукових системах
  • Вирішимо задачу будь-якої складності в терміни
  • Отримайте точну ціну — заповніть ↓
Найкраща ціна! РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕНУ
ВІД 276₴
 Що завгодно текст в подарунок!

 Доменна зонаЦіна на 1 рік
Ціна на 5 років
Ціна на 10 років
 kiev.ua 
276 грн 1380 грн 2760 грн
 com.
432 грн 2160 грн 4320 грн
 com.ua
312 грн 1560 грн 3120 грн
 in.ua 312 грн 1560 грн 3120 грн
net.ua 252 грн 1260 грн 2520 грн
 org.ua
288 грн
1440 грн 2880 грн
 .ru
252 грн
1260 грн 2520 грн
 .info 456 грн 2280 грн 4560 грн
 .biz 486 грн 2430 грн 4860 грн
 .org 468 грн 2340 грн 4680 грн
 .ua від 500 грн від 2500 грн від 5000 грн

 

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо з розробки сайтів:

 

 

Розрахувати вартість для сайту

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Надіслати заявку

 

Кожен інтернет-ресурс, точно так же, як і бізнес, має свою назву. Домен - це спеціальне технічне ім'я, яке резервується і надалі належить тільки вашої компанії.

За рахунок доменного імені клієнти зможуть легко запам'ятати ваше назва і відвідуватимуть ваш ресурс. Традиційно ця назва вводиться в рядку браузера, який в подальшому зв'язується з сервером, де розміщений ваш сайт. Таким чином користувач отримує доступ до інформації на сторінках вашого ресурсу.

Реєстрація домену - це необхідний процес, без якого ви не зможете повноцінно вийти в мережу. Сьогодні реєстрація доменів з красивим і тематичною назвою - це не менш важливий маркетинговий процес, ніж реклама і просування в мережі. Практично всі підприємці намагаються зареєструвати домен з красивим запам'ятовується ім'ям.

Фактично хостинг і реєстрація доменів - це сукупність технічного та творчого процесу. З технічної точки зору доменне ім'я являє набір цифр IP адреси.

А ось саме доменне ім'я - це текстове назва, яке буде асоціюватися у клієнтів саме з вашим ресурсом. Часто це назва компанії або особливість діяльності.

Виникли перші труднощі - ми Вам допоможемо!

Оскільки сьогодні в мережу перебирається безліч різних бізнесів, часом реєстрація доменного імені може перетворитися на справжню проблему. Всі цікаві для вас назви можуть бути просто зайнятими. Тому рекомендується перевірка реєстрації домена перед реєстрацією.

У такому випадку ви зможете перевірити актуальність назви і зареєструвати унікальну назву. Але найчастіше саме з цим етапом виникає найбільша кількість проблем.

Хто допоможе в реєстрації домена?

Rомпанія «Space-Site» пропонує вам свої професійні послуги з реєстрації доменів і хостинг. Для вас наші фахівці готові виконати всі технічні аспекти даної роботи. Більш того, креативні співробітники допоможуть вам підібрати актуальне і, головне, вільне доменне ім'я.

Завдяки співпраці з компанією «Space-Site» ви зможете вивести свій бізнес в інтернет, а також додатково замовити його просування. Вартість реєстрації домену від нашої компанії вас приємно здивує. Ми розуміємо, що це перший етап вашого виходу в інтернет, тому даємо вам можливість заощадити.

Що ж стосується унікальності і креативності назви, можете бути впевненим, що наша креативна студія підбере для вас найкращі реєстратори доменів.

Якщо ви хочете вивести свою діяльність в інтернет, ми готові зробити це оперативно і якісно. Замовляйте реєстрацію домену за доступною ціною!

1 1 1 1 1
Rating 0.00 (0 Votes)