Мобільний додаток
«Під ключ»

Дизайн і розробка на iOS і Android

Задайте питання в чат:
messenger 64 icon viber icon site ok ua 32 telegram icon 64

Розробка мобільного додатку — замовити розробку мобільних додатків

Author:

 • Розробка на IOS або Android 
 • Унікальний і креативний дизайн
 • Розробка з урахуванням Ваших побажань
 • Реалізуємо будь-який функціонал
 • Продає додаток під ключ
 • Повний технічний супровід
 • Отримайте пропозицію і вартість ↓
Найкраща ціна! ДОДАТОК
ВІД 3000$
 Адаптація під мобільні в подарунок!

Вартість програми (від)
3000 $
4500 $6000 $
Розробка концепції
Дизайн інтерфейсу
Прототипування
Тестування та налагодження
Підключення аналітики
Просування і підтримка

Заповніть форму  — отримаєте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо з розробки сайтів:

 

Приклади додатків : 

Надіслати заявку

Розрахувати вартість мобільного додатка

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

 

 

 

 

 

 

Розробка мобільного додатку від Space-site

 

Багато компаній прагнуть створити мобільне додатки для додаткового зручності клієнтів. Вартість розробки програми залежить від двох ключових чинників, а саме:

 • Виконавець. Яскравий приклад, якщо ви живете в США і замовите розробку програми у місцевих розробників, то вартість його буде в 2-3 рази вище, ніж у виконавців зі Східної Європи.
 • Складність і трудомісткість програми. Чим більше необхідний функціонал і чим складніше він в реалізації, чим дорожче обійдеться додаток.

Огляд вартості мобільного додатка

Варто розуміти, що не завжди висока ціна говорить про таке ж як, особливо якщо справа стосується мобільних додатків. У цьому можна переконається, якщо зібрати зарплати програмістів різних країн світу і порівняти їх.

Запити розробників приблизно однакової кваліфікації за 1 годину робочого часу:

 • США і Австралія - 50-150 доларів.
 • Великобританія - 60-70 доларів.
 • Західна Європа - 60-70 доларів.
 • Східна Європа - 35-50 доларів.
 • Індія - 8-30 доларів.

Простий додаток зажадає 1-2 місяці, а це приблизно 300 годин. Якщо говорити про складне, то це більше 4 місяців.

Розробка додатків - ціни фрілансерів

Так як ціни у розробників досить високі, не дивно, що фріланс став розвиватися дуже стрімко. Значно вигідніше знайти розумного віддаленого розробника зі знанням англійської мови, який зробить додаток в кілька разів дешевше.

У нашій країні фріланс розвивається дуже стрімко, і зараз країна займає 4 місце за обсягами розробки. А все, тому що якість роботи програмістів на висоті, а ціни в 2-3 рази нижче, якщо порівнювати з США.

Чи потрібні поїздки в офіс для створення мобільного застосування

Загалом, в цьому немає необхідності. За рахунок можливостей скайпу з демонстрацією екрану і електронній пошті в поїздках в офіс потреби немає. Всі питання можна вирішити віддалено, причому легко і швидко. Чи не буде потрібно також витрачати час на транспорт.

Тривалість розробки

Процес створення програми для будь-якої платформи складається з декількох етапів, які необхідно послідовно виконати. Терміни опрацювання на кожному з етапів можуть відрізнятися, все залежить від трудомісткості окремого процесу.

Зразкові терміни:

 • Оцінка вартості розробки - 1-3 дні.
 • Докладне вивчення завдання, аналіз ринку і конкурентів -1-5 днів.
 • Прототипування, написання технічного завдання - 5-15 днів.
 • Дизайн - 5-15 днів.
 • Програмування — 18-60 + днів.
 • Тестування – 5-10 днів.

Оцінка вартості розробки програми

Кожен етап має свої терміни виконання і цінність, тому точно розрахувати ціну складно. Для цього буде потрібно добре уявляти кінцевий результат і бути технічно підкованим, адже важливо дати оцінку трудовитрат для кожної функції. Саме тому в процесі розрахунку вартості беруть участь найдосвідченіші фахівці.

Оцінка відбувається в 2 етапи:

 • Попередня або безкоштовна. Таку оцінку ще називають грубою, але саме вона дає уявлення про те, скільки приблизно буде коштувати розробка. Тобто замовник зможе оцінити приблизний обсяг інвестицій, який необхідний для створення програми. Причому цю інформацію можна отримати ще до підписання будь-яких договорів. Попередня оцінка безкоштовна і отримати її можна протягом 1-2 днів.
 • Точний прайс на розробку програми. Більш точна оцінка підкріплюється договором, в ньому фіксуються терміни і етапи роботи з детальним описом кінцевого результату.

Трапляється, що в процесі розробки і з ростом глибини розуміння відбувається переосмислення початкової задачі, що може вплинути на підсумкову вартість. Тобто можуть виникати нюанси, які раніше не вдалося передбачити. У такому випадку доводиться приймати рішення про те, щоб прибрати з первинного списку непотрібне або додати необхідну в нього. Особливо часто таке відбувається, якщо розробляється унікальне додаток, у якого немає аналогів.

Якщо компанія вже розробила додаток зі схожим функціоналом, то відповісти на питання про вартість вдасться практично з ходу. До того ж ціновий діапазон буде точніше.

У розробників часто є напрацювання, які можна з певними змінами перенести на новий проект.

Хто розробляє програми?

Над розробкою однієї програми працює близько 6-10 чоловік. Це можуть бути такі фахівці:

 • Менеджер проекту.
 • UX/UI дизайнери.
 • Арт директор.
 • Програмісти.
 • Інженер з тестування.
 • Технічний директор.

UX / UI дизайнери під керівництвом арт-директора опрацьовують логіку додатка, знаходять відповідні графічні рішення. Саме ці фахівці допомагають клієнту створити такий додаток, яке йому потрібно.

Програмісти під керівництвом технічного директора втілюють задум у життя. Останній етап - тестування додаток і передача його клієнту. Але і на цьому етапі робота з додатком не закінчується, адже з часом можна придумати як зробити його легше, зручніше, швидше.

На що звернути увагу при замовленні програми?

Є ряд моментів, на які варто звертати першочергову увагу при замовленні розробки програми. Серед цих моментів:

 • Аналіз. Він повинен бути, адже допоможе уникнути багатьох ризиків випуску програми. Ризики не потрібні нікому, і якщо проаналізувати конкурентів вдасться зробити додаток не схожим на інші. Також аналіз допомагає розібратися з цільовою аудиторією, в потребах і цінностях майбутніх користувачів. Тобто у всьому, що допоможе зробити додаток краще.
 • Прототип. Краще зробити прототип і переконається в тому, що це саме те що потрібно. Якщо пропустити цей крок, то ціна помилок буде занадто велика. Якщо ж виявити помилку на кроці прототипирования, то її ціна буде суттєво нижче. Пам'ятайте, що наявність якісного і добре пропрацював прототипу допомагає уникнути непорозумінь і грубих промахів. Також вдається ясно зрозуміти кінцевий результат і прискорити роботу на всіх інших етапах.
 • Технічне завдання. Найважливішим документом в розробці є технічне завдання. Саме по ньому працюю програмісти. Технічні завдання повинно бути розписано у всіх деталях, адже тільки так, вникаючи в кожен момент вдасться отримати бажаний результат. Термін розробки програми для тієї або іншої платформи тривалий і якщо щось забути прописати в ТЗ це не буде зроблено. Якраз тому на розробку технічного завдання слід звернути особливу увагу.

Мобільний додаток - постійна праця

Після випуску додатка робота з ним не закінчується. У нього ще потрібно залучити користувачів. Для цього буде потрібно зібрати метрики, проаналізувати поведінку. Таким чином, вдасться знайти способи як зробити отриманий продукт ще краще.

Вимоги наших клієнтів на стадії оцінки проекту

У нас є досвід розробки проектів для середнього та великого бізнесу. При розробці кожної програми ми проводимо бізнес-експертизу. Над розробкою працює ціла команда фахівців. Термін отримання результату - від 3 місяців. Причому у нас немає типових рішень - готові запропонувати унікальний продукт.

У Space Site реалізована прозора система контролю і гнучкість в розробці. А вартість цілком обгрунтована.

 

Вартість мобільного додатка — Ціна 2021

Цена мобильного приложения Цена, $ Сроки разработки
Простий додаток від 3000 $ 1-2 місяці
Додаток середньої складності від 4500 $ 3-4 місяці
Складний додаток від 6000 $ від 4 місяців
5 1 1 1 1 1
Rating 5.00 (1 Vote)