CMS системи для
інтернет магазинів

Рейтинг популярності інтернет магазинів.

Задайте питання в чат:
messenger 64 icon viber icon site ok ua 32 telegram icon 64

CMS для інтернет магазину — двигун для інтернет-магазину

Цена для услуги99
Author:

 

 

Рейтинг популярності CMS для створення інтернет-магазину:

1. 1С-Битрикс
2. Joomla!
3. Opencart
4. MODX
5. WordPress
6. UMI.CMS
7. Drupal
8. NetCat
9. Shop-Script 6
10. CS-Cart
11. DIAFAN.CMS
12. HostCMS
13. Simpla
14. AMIRO.CMS
15. PrestaShop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заповніть форму  — отримайте точну ціну:

8000 characters left
Якщо у Вас є технічне завдання - прикріпіть (формати: docx, odt, txt, pdf, zip, doc, rtf):
Add files

Портфоліо по розробці сайтів:

 

 

Розрахувати вартість інтернет магазину на CMS

Залиште заявку наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Надіслати заявку

 

Очевидно, що ви ретельно підбираєте продавців та інший персонал до себе в магазин. Воно й не дивно, адже від них багато в чому залежать продажі і ваш прибуток.

З висновком бізнесу в інтернет – все так само, тільки повноваження продавців тут лягають на спеціальну систему CMS, яка дозволяє обробляти замовлення клієнтів, адмініструвати ресурс, здійснювати верстку, наповнення і при цьому створювати індивідуальний дизайн ресурсу. Свого роду це один працівник, але який відповідає за все.

Ось чому важливо замислитися над питанням вибору CMS для вашого інтернет магазину. Від цього рішення в подальшому буде залежить весь функціонал і стабільність роботи вашого ресурсу.

Що важливо знати при виборі CMS для інтернет-магазину?

Движок для інтернет магазину, це своєрідний фундамент, який дозволяє додавати функціональні надбудови, заповнювати ресурс контентом. Технічна можливість продавати в інтернеті і отримувати прибуток залежить від самої платформи для інтернет магазину.

По правді кажучи, на сьогоднішній день таких платформ є багато. Існують CMS для інтернет магазину, які поширюються на безкоштовній основі (open source), а є які на платній. Кожен з цих варіантів платформ для створення інтернет магазину має свої особливості і переваги.

в такому достатку движків і технічної термінології непідготовленому замовнику розібратися вкрай складно. У таких випадках краще скористатися допомогою досвідчених фахівців.

Ми вам допоможемо!

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин, але при цьому ще не визначилися (або не можете визначитися) з вибором платформи, ми готові вам допомогти. Фахівці компанії «Space-Site» проінструктують вас щодо движка для сайту інтернет магазину і допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант для ваших запитів.

Наша команда має досвід роботи з різними CMS. Ми реалізували десятки успішних проектів на 1C, Wordpress, Joomla, Drupal, OpenCart та інших платформах для створення інтернет магазину.

Кінцевий вибір – за вами. Наші фахівці допоможуть вам детально розібратися, ознайомлять з усіма особливостями і перевагами кожної з них.

Крім технічної підтримки ми готові запропонувати вам швидке створення інтернет магазину для вашого бізнесу. Співпраця з нами дасть вам впевненість в тому, що проект буде реалізований в зазначений час і відповідно до всіх технічних завдань.

Для вас наші фахівці розроблять індивідуальний дизайн, виконають верстку, адаптацію магазину. Наповнення контентом і товарними категоріями.

Всю эту работу мы готовы выполнить на любой платформе для интернет магазина. Также у нас вы можете заказать перенос уже существующего онлайн магазина на новый движок.

5 1 1 1 1 1
Rating 5.00 (1 Vote)